Hallo allemaal,
ik hoop wat adviezen te kunnen krijgen over het volgende, of misschien wat geslaagde ervaringen? Zodat ik wat basis heb om mee aan de slag te gaan.
wij hebben sinds een week pup Noah. We hebben hem gehaald met de auto en moesten 2 uur rijden. Noah speelde wat en is na 5 minuten in slaap gevallen en heeft de hele weg geslapen. Thuis heeft hij wat lopen kokhalzen, maar hij heeft niet overgegeven.
deze week steeds ritjes gehad van 5 a 10 minuten. Vaak naar mijn ouders en een keer naar de hondenschool, allemaal leuke ritjes dus (hij vindt het helemaal geweldig bij mijn ouders want daar mag hij op het grasveld spelen!)
hij piept en jankt af en toe tijdens het rijden, sommige ritjes ineens niet, andere ritjes extreem veel, meestal er tussenin. Zodra hij stil is en bijvoorbeeld knabbelt op zijn speeltje, prijs ik hem uitgebreid en geef ik een snoepje. Meestal zit hij in zijn bench, de laatste keer zat hij aan een autogordel, dat vond hij veel prettiger.
deze zomer willen we met hem op vakantie. Dit is geheel vrijblijvend, we hebben nog niets geboekt, dat doen we wel zodra we weten dat Noah de auto niet meer als vervelend ervaart. Gebeurt dat niet, dan gaan we dit jaar niet op vakantie. Noah is belangrijker ;)
hoe hebben jullie je hond opgevoed tot auto-relaxte-hond? En als hij eenmaal een paar uurtjes mee kan zonder problemen, maakt het dan nog uit hoe lang we naar vakantie rijden? (Zal tussen de 8 en 12 uur rijden zijn.) zeggen jullie: als hij een paar uurtjes kan, kan hij ook de rest van de uurtjes! Of zeggen jullie: je moet dit steeds met een uurtje opbouwen.
Ik hoor het graag!


Reageren


